O nas

Eko Biznes to specjalistyczny serwis informacyjny poruszający tematykę ekologii w biznesie, tworzony przez profesjonalnych dziennikarzy. Naszym Czytelnikom dostarczamy najświeższe informacje i najciekawsze, autorskie wywiady w aż 11 kategoriach tematycznych, obejmujących przekrój świata biznesu. Aby nasi Czytelnicy pozostawali na bieżąco z najciekawszymi ekonewsami, kilka razy w tygodniu wysyłamy również newsletter z linkami do najważniejszych artykułów.

Tło powstania

We współczesnym świecie firmy, chcąc prowadzić biznes odpowiedzialny społecznie, muszą podejmować działania zmierzające do ochrony środowiska naturalnego. Takie podejście słusznie staje się nieodzownym elementem planowania i realizacji strategii biznesowych, uwzględniających racjonalne gospodarowanie zasobami naturalnymi naszej planety i jej ochronę. Specjalistyczny serwis informacyjny Ekobiznes przygląda się tym działaniom i opisuje je w publikowanych codziennie unikalnych artykułach i wywiadach.

Redakcja

Serwis Ekobiznes tworzy Blanka Katarzyna Dżugaj, dziennikarka pracująca wcześniej w największych stacjach telewizyjnych w kraju na stanowiskach: redaktora i wydawcy, pasjonująca się tematyką zdrowego życia i odżywiania oraz orientalistyką. Kolejną osobą w zespole jest Radosław Święcki – dziennikarz z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie.

Portal Ekobiznes wydaje spółka Tree Media Sp. z o.o., której Prezesem Zarządu i CEO jest biznesmen Łukasz Kierus.

Specjalistą ds. reklamy jest Urszula Szewczyk, Partner w Tree Media, która chętnie przygotuje Państwu ofertę skrojoną do indywidualnych potrzeb.

Serdecznie zapraszamy Państwa do czytania naszych artykułów i wywiadów oraz pozostawania z nami na bieżąco, dzięki subskrybowaniu Newslettera.

 

Logowanie

Uzupełnij poniższe pola, aby się zalogować

Załóż konto z dostępem do wielu treści premium

Uzupełnij poniższe pola

Nie pamiętasz hasła?

Uzupełnij poniższe pole, aby odzyskać hasło. Otrzymasz od nas wiadomość email.

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?